Spring 2017 Results


Saturday, May 20, 2017 @ 11:30am
Final
Deal/Moxley (Atlantic Flooring, Inc) (6th - 8th Grade Coed) 1
Howard (Bad Bean) (6th - 8th Grade Coed) 2
 
Saturday, May 20, 2017 @ 10:15am
Final
Anlauf/Elicker (OB Orthopedics & Sports Medicine) (6th - 8th Grade Coed) 1
Wehner (Casey & Robbins PLLC) (6th - 8th Grade Coed) 5
 
Saturday, May 20, 2017 @ 9:00am
Final
Moore (Pipeworks Plumbing) (3rd - 5th Grade Boys) 3
DelToro (Metro Rentals) (3rd - 5th Grade Boys) 0
 
Saturday, May 20, 2017 @ 9:00am
Final
Hernandez (Offroading with Luke & Eddie) (6th - 8th Grade Coed) 3
Ciero (Island Dyes) (6th - 8th Grade Coed) 3
 
Thursday, May 18, 2017 @ 6:30pm
Final
Espinoza (Jolly Roger) (1st - 2nd Grade Boys) 4
Norko (Ace Hardware) (1st - 2nd Grade Boys) 0
 
Thursday, May 18, 2017 @ 6:30pm
Final
Howard (Bad Bean) (6th - 8th Grade Coed) 1
Deal/Moxley (Atlantic Flooring, Inc) (6th - 8th Grade Coed) 5
 
Thursday, May 18, 2017 @ 5:30pm
Final
Wood (State Farm - Steven Gillis) (3rd - 5th Grade Girls) 1
Fisher (Aqua Restaurant & Spa) (3rd - 5th Grade Girls) 3
 
Thursday, May 18, 2017 @ 5:30pm
Final
Morris (French Door) (1st - 2nd Grade Girls) 4
Newton (OBX Ortho Sports Medicine) (1st - 2nd Grade Girls) 8
 
Wednesday, May 17, 2017 @ 6:30pm
Final
Gibbons/Smith (OBYSA) (1st - 2nd Grade Girls) 5
Newton (OBX Ortho Sports Medicine) (1st - 2nd Grade Girls) 9
 
Wednesday, May 17, 2017 @ 6:30pm
Final
Fisher (Aqua Restaurant & Spa) (3rd - 5th Grade Girls) 4
Deal (Carolina Beverage Consultants) (3rd - 5th Grade Girls) 0
 
Wednesday, May 17, 2017 @ 6:30pm
Final
Hernandez (Offroading with Luke & Eddie) (6th - 8th Grade Coed) 3
Krieg (Hands of Gold) (6th - 8th Grade Coed) 5
 
Wednesday, May 17, 2017 @ 5:30pm
Final
Wehner (Casey & Robbins PLLC) (6th - 8th Grade Coed) 3
Deal/Moxley (Atlantic Flooring, Inc) (6th - 8th Grade Coed) 6
 
Wednesday, May 17, 2017 @ 5:30pm
Final
Espinoza (Jolly Roger) (1st - 2nd Grade Boys) 6
Berryman (Tidepool OBX) (1st - 2nd Grade Boys) 6
 
Wednesday, May 17, 2017 @ 5:30pm
Final
Breiholz (Two Roads Tavern) (1st - 2nd Grade Boys) 7
Swain (Bad Bean) (1st - 2nd Grade Boys) 3
 
Thursday, May 11, 2017 @ 6:30pm
Final
Gibbons/Smith (OBYSA) (1st - 2nd Grade Girls) 3
Morris (French Door) (1st - 2nd Grade Girls) 5
 
Thursday, May 11, 2017 @ 5:30pm
Final
Swain (Bad Bean) (1st - 2nd Grade Boys) 2
Espinoza (Jolly Roger) (1st - 2nd Grade Boys) 2
 
Wednesday, May 10, 2017 @ 6:30pm
Final
Howard (Bad Bean) (6th - 8th Grade Coed) 8
Wehner (Casey & Robbins PLLC) (6th - 8th Grade Coed) 4
 
Wednesday, May 10, 2017 @ 6:30pm
Final
Mayou (Banx Block) (3rd - 5th Grade Boys) 2
Brown (Beach Masters) (3rd - 5th Grade Boys) 2
 
Wednesday, May 10, 2017 @ 6:30pm
Final
Newton (OBX Ortho Sports Medicine) (1st - 2nd Grade Girls) 7
Finch (Finch and Co) (1st - 2nd Grade Girls) 3
 
Wednesday, May 10, 2017 @ 6:30pm
Final
Sheetz (Big Buck's Ice Cream) (3rd - 5th Grade Boys) 6
Downing (Downing Dentistry) (3rd - 5th Grade Boys) 4
 
Wednesday, May 10, 2017 @ 5:30pm
Final
Wehner (Southern Shores Pizza) (3rd - 5th Grade Girls) 4
Deal (Carolina Beverage Consultants) (3rd - 5th Grade Girls) 0
 
Wednesday, May 10, 2017 @ 5:30pm
Final
Bonamico (Flower Girls) (3rd - 5th Grade Girls) 3
Wood (State Farm - Steven Gillis) (3rd - 5th Grade Girls) 2
 
Wednesday, May 10, 2017 @ 5:30pm
Final
DelToro (Metro Rentals) (3rd - 5th Grade Boys) 2
Sherman (Offroading with Luke & Eddie) (3rd - 5th Grade Boys) 2
 
Wednesday, May 10, 2017 @ 5:30pm
Final
Anlauf/Elicker (OB Orthopedics & Sports Medicine) (6th - 8th Grade Coed) 0
Krieg (Hands of Gold) (6th - 8th Grade Coed) 4
 
Saturday, May 6, 2017 @ 12:00pm
Final
Wehner (Southern Shores Pizza) (3rd - 5th Grade Girls) 3
Dawson (Croatoan Archaeological Society) (3rd - 5th Grade Girls) 2
 
Saturday, May 6, 2017 @ 11:30am
Final
Krieg (Hands of Gold) (6th - 8th Grade Coed) 4
Ciero (Island Dyes) (6th - 8th Grade Coed) 0
 
Saturday, May 6, 2017 @ 11:00am
Final
Sherman (Offroading with Luke & Eddie) (3rd - 5th Grade Boys) 4
Gordon (Hands of Gold) (3rd - 5th Grade Boys) 1
 
Saturday, May 6, 2017 @ 11:00am
Final
Mayou (Banx Block) (3rd - 5th Grade Boys) 1
Sheetz (Big Buck's Ice Cream) (3rd - 5th Grade Boys) 3
 
Saturday, May 6, 2017 @ 11:00am
Final
Petty (OBYSA) (1st - 2nd Grade Boys) 2
Breiholz (Two Roads Tavern) (1st - 2nd Grade Boys) 6
 
Saturday, May 6, 2017 @ 10:15am
Final
Hernandez (Offroading with Luke & Eddie) (6th - 8th Grade Coed) 7
Howard (Bad Bean) (6th - 8th Grade Coed) 5
 
Saturday, May 6, 2017 @ 10:00am
Final
Brown (Beach Masters) (3rd - 5th Grade Boys) 5
Moore (Pipeworks Plumbing) (3rd - 5th Grade Boys) 3
 
Saturday, May 6, 2017 @ 10:00am
Final
Downing (Downing Dentistry) (3rd - 5th Grade Boys) 4
DelToro (Metro Rentals) (3rd - 5th Grade Boys) 2
 
Saturday, May 6, 2017 @ 10:00am
Final
Gibbons/Smith (OBYSA) (1st - 2nd Grade Girls) 6
Finch (Finch and Co) (1st - 2nd Grade Girls) 7
 
Saturday, May 6, 2017 @ 9:00am
Final
Newton (OBX Ortho Sports Medicine) (1st - 2nd Grade Girls) 7
Morris (French Door) (1st - 2nd Grade Girls) 3
 
Saturday, May 6, 2017 @ 9:00am
Final
Wehner (Casey & Robbins PLLC) (6th - 8th Grade Coed) 6
Anlauf/Elicker (OB Orthopedics & Sports Medicine) (6th - 8th Grade Coed) 2
 
Thursday, May 4, 2017 @ 6:30pm
Final
Breiholz (Two Roads Tavern) (1st - 2nd Grade Boys) 2
Espinoza (Jolly Roger) (1st - 2nd Grade Boys) 6
 
Thursday, May 4, 2017 @ 6:30pm
Final
Finch (Finch and Co) (1st - 2nd Grade Girls) 6
Gibbons/Smith (OBYSA) (1st - 2nd Grade Girls) 4
 
Thursday, May 4, 2017 @ 5:30pm
Final
Swain (Bad Bean) (1st - 2nd Grade Boys) 4
Petty (OBYSA) (1st - 2nd Grade Boys) 0
 
Thursday, May 4, 2017 @ 5:30pm
Final
Norko (Ace Hardware) (1st - 2nd Grade Boys) 1
Berryman (Tidepool OBX) (1st - 2nd Grade Boys) 5
 
Wednesday, May 3, 2017 @ 6:30pm
Final
Dawson (Croatoan Archaeological Society) (3rd - 5th Grade Girls) 4
Deal (Carolina Beverage Consultants) (3rd - 5th Grade Girls) 2
 
Wednesday, May 3, 2017 @ 6:30pm
Final
Gordon (Hands of Gold) (3rd - 5th Grade Boys) 3
Mayou (Banx Block) (3rd - 5th Grade Boys) 4
 
Wednesday, May 3, 2017 @ 6:30pm
Final
Sherman (Offroading with Luke & Eddie) (3rd - 5th Grade Boys) 4
Moore (Pipeworks Plumbing) (3rd - 5th Grade Boys) 1
 
Wednesday, May 3, 2017 @ 6:30pm
Final
Howard (Bad Bean) (6th - 8th Grade Coed) 2
Ciero (Island Dyes) (6th - 8th Grade Coed) 2
 
Wednesday, May 3, 2017 @ 5:30pm
Final
Wood (State Farm - Steven Gillis) (3rd - 5th Grade Girls) 0
Wehner (Southern Shores Pizza) (3rd - 5th Grade Girls) 2
 
Wednesday, May 3, 2017 @ 5:30pm
Final
Krieg (Hands of Gold) (6th - 8th Grade Coed) 4
Deal/Moxley (Atlantic Flooring, Inc) (6th - 8th Grade Coed) 6
 
Wednesday, May 3, 2017 @ 5:30pm
Final
Sheetz (Big Buck's Ice Cream) (3rd - 5th Grade Boys) 5
Brown (Beach Masters) (3rd - 5th Grade Boys) 1
 
Wednesday, May 3, 2017 @ 5:30pm
Final
Fisher (Aqua Restaurant & Spa) (3rd - 5th Grade Girls) 2
Bonamico (Flower Girls) (3rd - 5th Grade Girls) 2
 
Saturday, April 29, 2017 @ 12:00pm
Final
Deal (Carolina Beverage Consultants) (3rd - 5th Grade Girls) 3
Wood (State Farm - Steven Gillis) (3rd - 5th Grade Girls) 4
 
Saturday, April 29, 2017 @ 12:00pm
Final
Finch (Finch and Co) (1st - 2nd Grade Girls) 5
Morris (French Door) (1st - 2nd Grade Girls) 8
 
Saturday, April 29, 2017 @ 11:30am
Final
Howard (Bad Bean) (6th - 8th Grade Coed) 3
Krieg (Hands of Gold) (6th - 8th Grade Coed) 7
 
Saturday, April 29, 2017 @ 11:00am
Final
Sheetz (Big Buck's Ice Cream) (3rd - 5th Grade Boys) 6
Gordon (Hands of Gold) (3rd - 5th Grade Boys) 4
 
Saturday, April 29, 2017 @ 11:00am
Final
Norko (Ace Hardware) (1st - 2nd Grade Boys) 0
Swain (Bad Bean) (1st - 2nd Grade Boys) 4
 
Saturday, April 29, 2017 @ 11:00am
Final
Moore (Pipeworks Plumbing) (3rd - 5th Grade Boys) 2
Downing (Downing Dentistry) (3rd - 5th Grade Boys) 4
 
Saturday, April 29, 2017 @ 10:15am
Final
Wehner (Casey & Robbins PLLC) (6th - 8th Grade Coed) 12
Hernandez (Offroading with Luke & Eddie) (6th - 8th Grade Coed) 9
 
Saturday, April 29, 2017 @ 10:00am
Final
Mayou (Banx Block) (3rd - 5th Grade Boys) 7
DelToro (Metro Rentals) (3rd - 5th Grade Boys) 5
 
Saturday, April 29, 2017 @ 10:00am
Final
Newton (OBX Ortho Sports Medicine) (1st - 2nd Grade Girls) 5
Gibbons/Smith (OBYSA) (1st - 2nd Grade Girls) 1
 
Saturday, April 29, 2017 @ 10:00am
Final
Fisher (Aqua Restaurant & Spa) (3rd - 5th Grade Girls) 3
Dawson (Croatoan Archaeological Society) (3rd - 5th Grade Girls) 1
 
Saturday, April 29, 2017 @ 9:00am
Final
Berryman (Tidepool OBX) (1st - 2nd Grade Boys) 6
Petty (OBYSA) (1st - 2nd Grade Boys) 3
 
Saturday, April 29, 2017 @ 9:00am
Final
Deal/Moxley (Atlantic Flooring, Inc) (6th - 8th Grade Coed) 2
Ciero (Island Dyes) (6th - 8th Grade Coed) 5
 
Saturday, April 29, 2017 @ 9:00am
Final
Brown (Beach Masters) (3rd - 5th Grade Boys) 2
Sherman (Offroading with Luke & Eddie) (3rd - 5th Grade Boys) 6
 
Saturday, April 29, 2017 @ 9:00am
Final
Bonamico (Flower Girls) (3rd - 5th Grade Girls) 7
Wehner (Southern Shores Pizza) (3rd - 5th Grade Girls) 4
 
Thursday, April 27, 2017 @ 6:30pm
Final
Espinoza (Jolly Roger) (1st - 2nd Grade Boys) 4
Petty (OBYSA) (1st - 2nd Grade Boys) 0
 
Thursday, April 27, 2017 @ 6:30pm
Final
Morris (French Door) (1st - 2nd Grade Girls) 5
Finch (Finch and Co) (1st - 2nd Grade Girls) 3
 
Thursday, April 27, 2017 @ 5:30pm
Final
Swain (Bad Bean) (1st - 2nd Grade Boys) 2
Berryman (Tidepool OBX) (1st - 2nd Grade Boys) 2
 
Thursday, April 27, 2017 @ 5:30pm
Final
Breiholz (Two Roads Tavern) (1st - 2nd Grade Boys) 4
Norko (Ace Hardware) (1st - 2nd Grade Boys) 0
 
Wednesday, April 26, 2017 @ 6:30pm
Final
Downing (Downing Dentistry) (3rd - 5th Grade Boys) 1
Sherman (Offroading with Luke & Eddie) (3rd - 5th Grade Boys) 5
 
Wednesday, April 26, 2017 @ 6:30pm
Final
Ciero (Island Dyes) (6th - 8th Grade Coed) 4
Wehner (Casey & Robbins PLLC) (6th - 8th Grade Coed) 3
 
Wednesday, April 26, 2017 @ 6:30pm
Final
DelToro (Metro Rentals) (3rd - 5th Grade Boys) 5
Sheetz (Big Buck's Ice Cream) (3rd - 5th Grade Boys) 2
 
Wednesday, April 26, 2017 @ 6:30pm
Final
Gordon (Hands of Gold) (3rd - 5th Grade Boys) 4
Brown (Beach Masters) (3rd - 5th Grade Boys) 1
 
Wednesday, April 26, 2017 @ 5:30pm
Final
Dawson (Croatoan Archaeological Society) (3rd - 5th Grade Girls) 1
Bonamico (Flower Girls) (3rd - 5th Grade Girls) 3
 
Wednesday, April 26, 2017 @ 5:30pm
Final
Wood (State Farm - Steven Gillis) (3rd - 5th Grade Girls) 5
Fisher (Aqua Restaurant & Spa) (3rd - 5th Grade Girls) 1
 
Wednesday, April 26, 2017 @ 5:30pm
Final
Hernandez (Offroading with Luke & Eddie) (6th - 8th Grade Coed) 7
Anlauf/Elicker (OB Orthopedics & Sports Medicine) (6th - 8th Grade Coed) 3
 
Wednesday, April 26, 2017 @ 5:30pm
Final
Deal (Carolina Beverage Consultants) (3rd - 5th Grade Girls) 0
Wehner (Southern Shores Pizza) (3rd - 5th Grade Girls) 3
 
Saturday, April 22, 2017 @ 12:00pm
Final
Fisher (Aqua Restaurant & Spa) (3rd - 5th Grade Girls) 2
Wehner (Southern Shores Pizza) (3rd - 5th Grade Girls) 3
 
Saturday, April 22, 2017 @ 12:00pm
Final
Sherman (Offroading with Luke & Eddie) (3rd - 5th Grade Boys) 3
Mayou (Banx Block) (3rd - 5th Grade Boys) 5
 
Saturday, April 22, 2017 @ 12:00pm
Final
Morris (French Door) (1st - 2nd Grade Girls) 8
Gibbons/Smith (OBYSA) (1st - 2nd Grade Girls) 5
 
Saturday, April 22, 2017 @ 11:30am
Final
Howard (Bad Bean) (6th - 8th Grade Coed) 7
Anlauf/Elicker (OB Orthopedics & Sports Medicine) (6th - 8th Grade Coed) 3
 
Saturday, April 22, 2017 @ 11:00am
Final
Brown (Beach Masters) (3rd - 5th Grade Boys) 0
Downing (Downing Dentistry) (3rd - 5th Grade Boys) 4
 
Saturday, April 22, 2017 @ 11:00am
Final
Norko (Ace Hardware) (1st - 2nd Grade Boys) 1
Petty (OBYSA) (1st - 2nd Grade Boys) 3
 
Saturday, April 22, 2017 @ 11:00am
Final
Gordon (Hands of Gold) (3rd - 5th Grade Boys) 2
DelToro (Metro Rentals) (3rd - 5th Grade Boys) 1
 
Saturday, April 22, 2017 @ 10:15am
Final
Wehner (Casey & Robbins PLLC) (6th - 8th Grade Coed) 5
Krieg (Hands of Gold) (6th - 8th Grade Coed) 9
 
Saturday, April 22, 2017 @ 10:00am
Final
Finch (Finch and Co) (1st - 2nd Grade Girls) 3
Newton (OBX Ortho Sports Medicine) (1st - 2nd Grade Girls) 7
 
Saturday, April 22, 2017 @ 10:00am
Final
Wood (State Farm - Steven Gillis) (3rd - 5th Grade Girls) 5
Dawson (Croatoan Archaeological Society) (3rd - 5th Grade Girls) 2
 
Saturday, April 22, 2017 @ 10:00am
Final
Sheetz (Big Buck's Ice Cream) (3rd - 5th Grade Boys) 5
Moore (Pipeworks Plumbing) (3rd - 5th Grade Boys) 1
 
Saturday, April 22, 2017 @ 9:00am
Final
Swain (Bad Bean) (1st - 2nd Grade Boys) 2
Breiholz (Two Roads Tavern) (1st - 2nd Grade Boys) 3
 
Saturday, April 22, 2017 @ 9:00am
Final
Bonamico (Flower Girls) (3rd - 5th Grade Girls) 5
Deal (Carolina Beverage Consultants) (3rd - 5th Grade Girls) 1
 
Saturday, April 22, 2017 @ 9:00am
Final
Hernandez (Offroading with Luke & Eddie) (6th - 8th Grade Coed) 4
Ciero (Island Dyes) (6th - 8th Grade Coed) 3
 
Saturday, April 22, 2017 @ 9:00am
Final
Berryman (Tidepool OBX) (1st - 2nd Grade Boys) 3
Espinoza (Jolly Roger) (1st - 2nd Grade Boys) 3
 
Thursday, April 20, 2017 @ 6:30pm
Final
Norko (Ace Hardware) (1st - 2nd Grade Boys) 2
Espinoza (Jolly Roger) (1st - 2nd Grade Boys) 6
 
Thursday, April 20, 2017 @ 6:30pm
Final
Morris (French Door) (1st - 2nd Grade Girls) 5
Newton (OBX Ortho Sports Medicine) (1st - 2nd Grade Girls) 8
 
Thursday, April 20, 2017 @ 5:30pm
Final
Petty (OBYSA) (1st - 2nd Grade Boys) 0
Swain (Bad Bean) (1st - 2nd Grade Boys) 1
 
Thursday, April 20, 2017 @ 5:30pm
Final
Berryman (Tidepool OBX) (1st - 2nd Grade Boys) 5
Breiholz (Two Roads Tavern) (1st - 2nd Grade Boys) 4
 
Wednesday, April 19, 2017 @ 6:30pm
Final
Sheetz (Big Buck's Ice Cream) (3rd - 5th Grade Boys) 0
Sherman (Offroading with Luke & Eddie) (3rd - 5th Grade Boys) 4
 
Wednesday, April 19, 2017 @ 6:30pm
Final
Mayou (Banx Block) (3rd - 5th Grade Boys) 2
Downing (Downing Dentistry) (3rd - 5th Grade Boys) 5
 
Wednesday, April 19, 2017 @ 6:30pm
Final
Anlauf/Elicker (OB Orthopedics & Sports Medicine) (6th - 8th Grade Coed) 6
Deal/Moxley (Atlantic Flooring, Inc) (6th - 8th Grade Coed) 8
 
Wednesday, April 19, 2017 @ 6:30pm
Final
Moore (Pipeworks Plumbing) (3rd - 5th Grade Boys) 2
Gordon (Hands of Gold) (3rd - 5th Grade Boys) 3
 
Wednesday, April 19, 2017 @ 5:30pm
Final
Bonamico (Flower Girls) (3rd - 5th Grade Girls) 4
Dawson (Croatoan Archaeological Society) (3rd - 5th Grade Girls) 0
 
Wednesday, April 19, 2017 @ 5:30pm
Final
Fisher (Aqua Restaurant & Spa) (3rd - 5th Grade Girls) 4
Deal (Carolina Beverage Consultants) (3rd - 5th Grade Girls) 1
 
Wednesday, April 19, 2017 @ 5:30pm
Final
Wehner (Southern Shores Pizza) (3rd - 5th Grade Girls) 3
Wood (State Farm - Steven Gillis) (3rd - 5th Grade Girls) 1
 
Wednesday, April 19, 2017 @ 5:30pm
Final
Krieg (Hands of Gold) (6th - 8th Grade Coed) 7
Hernandez (Offroading with Luke & Eddie) (6th - 8th Grade Coed) 4
 
Thursday, April 6, 2017 @ 6:30pm
Final
Gibbons/Smith (OBYSA) (1st - 2nd Grade Girls) 6
Finch (Finch and Co) (1st - 2nd Grade Girls) 2
 
Thursday, April 6, 2017 @ 6:30pm
Final
Espinoza (Jolly Roger) (1st - 2nd Grade Boys) 7
Swain (Bad Bean) (1st - 2nd Grade Boys) 3
 
Thursday, April 6, 2017 @ 5:30pm
Final
Petty (OBYSA) (1st - 2nd Grade Boys) 0
Norko (Ace Hardware) (1st - 2nd Grade Boys) 0
 
Thursday, April 6, 2017 @ 5:30pm
Final
Breiholz (Two Roads Tavern) (1st - 2nd Grade Boys) 1
Berryman (Tidepool OBX) (1st - 2nd Grade Boys) 4
 
Wednesday, April 5, 2017 @ 6:30pm
Final
DelToro (Metro Rentals) (3rd - 5th Grade Boys) 4
Brown (Beach Masters) (3rd - 5th Grade Boys) 3
 
Wednesday, April 5, 2017 @ 6:30pm
Final
Gordon (Hands of Gold) (3rd - 5th Grade Boys) 6
Sherman (Offroading with Luke & Eddie) (3rd - 5th Grade Boys) 5
 
Wednesday, April 5, 2017 @ 6:30pm
Final
Mayou (Banx Block) (3rd - 5th Grade Boys) 6
Moore (Pipeworks Plumbing) (3rd - 5th Grade Boys) 4
 
Wednesday, April 5, 2017 @ 6:30pm
Final
Deal/Moxley (Atlantic Flooring, Inc) (6th - 8th Grade Coed) 8
Wehner (Casey & Robbins PLLC) (6th - 8th Grade Coed) 4
 
Wednesday, April 5, 2017 @ 5:30pm
Final
Ciero (Island Dyes) (6th - 8th Grade Coed) 4
Anlauf/Elicker (OB Orthopedics & Sports Medicine) (6th - 8th Grade Coed) 1
 
Wednesday, April 5, 2017 @ 5:30pm
Final
Dawson (Croatoan Archaeological Society) (3rd - 5th Grade Girls) 2
Wood (State Farm - Steven Gillis) (3rd - 5th Grade Girls) 0
 
Wednesday, April 5, 2017 @ 5:30pm
Final
Downing (Downing Dentistry) (3rd - 5th Grade Boys) 4
Sheetz (Big Buck's Ice Cream) (3rd - 5th Grade Boys) 1
 
Wednesday, April 5, 2017 @ 5:30pm
Final
Deal (Carolina Beverage Consultants) (3rd - 5th Grade Girls) 0
Bonamico (Flower Girls) (3rd - 5th Grade Girls) 4
 
Saturday, April 1, 2017 @ 11:30am
Final
Deal/Moxley (Atlantic Flooring, Inc) (6th - 8th Grade Coed) 11
Hernandez (Offroading with Luke & Eddie) (6th - 8th Grade Coed) 8
 
Saturday, April 1, 2017 @ 11:00am
Final
Downing (Downing Dentistry) (3rd - 5th Grade Boys) 5
Gordon (Hands of Gold) (3rd - 5th Grade Boys) 2
 
Saturday, April 1, 2017 @ 11:00am
Final
Gibbons/Smith (OBYSA) (1st - 2nd Grade Girls) 2
Newton (OBX Ortho Sports Medicine) (1st - 2nd Grade Girls) 6
 
Saturday, April 1, 2017 @ 11:00am
Final
Brown (Beach Masters) (3rd - 5th Grade Boys) 4
Mayou (Banx Block) (3rd - 5th Grade Boys) 2
 
Saturday, April 1, 2017 @ 10:15am
Final
Ciero (Island Dyes) (6th - 8th Grade Coed) 0
Krieg (Hands of Gold) (6th - 8th Grade Coed) 4
 
Saturday, April 1, 2017 @ 10:00am
Final
DelToro (Metro Rentals) (3rd - 5th Grade Boys) 4
Moore (Pipeworks Plumbing) (3rd - 5th Grade Boys) 6
 
Saturday, April 1, 2017 @ 10:00am
Final
Finch (Finch and Co) (1st - 2nd Grade Girls) 5
Morris (French Door) (1st - 2nd Grade Girls) 8
 
Saturday, April 1, 2017 @ 10:00am
Final
Bonamico (Flower Girls) (3rd - 5th Grade Girls) 6
Fisher (Aqua Restaurant & Spa) (3rd - 5th Grade Girls) 4
 
Saturday, April 1, 2017 @ 9:00am
Final
Berryman (Tidepool OBX) (1st - 2nd Grade Boys) 5
Norko (Ace Hardware) (1st - 2nd Grade Boys) 1
 
Saturday, April 1, 2017 @ 9:00am
Final
Breiholz (Two Roads Tavern) (1st - 2nd Grade Boys) 5
Petty (OBYSA) (1st - 2nd Grade Boys) 1
 
Saturday, April 1, 2017 @ 9:00am
Final
Anlauf/Elicker (OB Orthopedics & Sports Medicine) (6th - 8th Grade Coed) 3
Howard (Bad Bean) (6th - 8th Grade Coed) 7
 
Saturday, April 1, 2017 @ 9:00am
Final
Dawson (Croatoan Archaeological Society) (3rd - 5th Grade Girls) 1
Wehner (Southern Shores Pizza) (3rd - 5th Grade Girls) 3